Merhaba

Bu güne kadar içinde bir sürü hikaye biriktirmiş, ışığıyla, neşesiyle baş döndüren ve en çok da kendi doğasını kabul edip onu onurlandırmayı seçen Code Monde kadınları.

Biz  “dünyanın kodu sevgidir ve sevgi ile yapılan her iş mutlaka sevinç getirir” mottosuyla yola çıkan bir markayız. Bizi anlatan değerleri, nezaket ve neşeyi, samimiyeti, tutkuyu, farklılığı ve farkındalığı tasarımlarımıza yansıtıyoruz. Ve hikayemize ortak olan herkese çabasız, zamansız ve tek parçayla gelen duru bir şıklık sunuyoruz.

 Doğadan ilham alarak tasarladığımız ilk koleksiyonumuz da çabasız şıklığı ve bütünün bir parçası olurken fark yaratmayı yeniden tanımlıyoruz. Doğadaki canlıların güzel ve kusursuz olmak için çaba sarf etmediğini biliyoruz. Güneş, çiçekler, yapraklar, kuşlar, böcekler…Hepsi kendini biliyor ve kabul ediyor. Biz o düzeni bozmadığımız sürece de kendi doğalarında uyum içinde yaşıyor. Ve bu sayede o muhteşem güzellikler çabasızca ortaya çıkıyor. Ve tüm bunlar aslında bizler için de geçerli. Çünkü hepimiz için de yaşadığımız bütünün bir parçasıyız. Hepimiz “bir” iz. Hepimiz güzeliz. Hepimiz “herşeyiz”. Hepimiz kendimizi tam da olduğumuz halimizle sevgiyle kabul ettiğimizde gerçeğiz ve ışıldıyoruz.

Biz sevgiyle ışıltınıza son bir dokunuş olmak için geliyoruz. Üzerinizde taşıyacağınız her Code Monde size şans, bolluk bereket ve neşe getirsin.

Ürünlerimizin çoğunu %100 pamuklu doğal kumaşlar üzerine geleneksel ıhlamur ağaç baskı tekniği ve organik boyalar kullanarak, tamamen el işçiliği ile üretiyoruz. İstendiğinde kişiye özel tasarım seçenekleri de sunuyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR